Tüm Üniversite Öğrencileri için STK Staj Programı

Bir Sivil Toplum Kuruluşu denildiğinde, akla gönüllü departmanından fazlasını getiren organizasyon Sabancı Üniversitesi Sivil Toplum Kuruluşları Staj programına başvurular başladı.
Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri 2008 yılından bu yana STK’larla öğrenciler arasında köprü oluyor ve her yaz Sivil Toplum Kuruluşlarındaki kariyer imkanlarını üniversite öğrencilerinin tanımasına aracılık ediyor. Böylece öğrenciler bir STK gönüllüsünden öte, STK’ların işleyişini, dinamiğini öğrenme fırsatı yakalayabiliyor.
İster mühendislik fakültesinde, ister fen edebiyat fakültesinde, ister iktisadi idari bilimler fakültesinde öğrenci ol, program tüm üniversitelere, tüm bölümlere açık.
Yaklaşık 30 STK’nın farklı farklı birimlerinde farklı bir iş tecrübesi yaşamak istiyorsanız programa buradan başvurabilirsiniz.

Son başvuru tarihi 12 Nisan.

• 25 Mart – 12 Nisan: Başvurular
• 27 Nisan: Eğitim Toplantısı
• 29 Nisan – 2 Mayıs: STK Tercihleri
• 20 Mayıs: Öğrenci STK Eşleştirmeleri


mustafa arslan, gönüllü olun, sivil toplum staj programı, sivil toplum gönüllüsü olun, sivil toplum çalışanı olun, stk staj, toplumsal sorumluluk, sosyal sorumluluk projesi

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.