Ne Çektin Be AVEA!

AVEA'nın yeni logosuyla ilgili pek çok eleştiri yapıldı (1, 2). En çok eleştirilen nokta ise yeni logonun Google Wallet logosuna olan benzerliği oldu.
Ama işin bambaşka bir boyutu daha ortaya çıktı...

Avea'nın Haziran 2013 Haziranında tanıttığı logosunda kullanılan simge (biraz daha farklı tonlarda), dünyaca ünlü grafik satış sitesi graphicriver.net'te 14 Mayıs 2012'den beri satıştaymış. Fiyatı ise 29 $ ve logoyu şu zamana kadar 6 kişi satın almış.Bu artık benzerlikten öte bir noktada. Logonun yaratıcılarını hırsızlıkla suçlamak çok ağır olur diye düşünüyorum. Ama bu durumu da açıklayamıyorum; tesadüf, esinlenme, intihal... Ben uygun bir isim koyamıyorum.

Birilerinin çıkıp buna bir isim koyması gerekir.

mustafa arslan, halkla ilişkiler, pazarlama, avea logo skandalı, avea logo değişikliği, logo ve pazarlama, reklam, avea logosu çalıntı mı 

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.