İnternette Yeni Trend: Desk Safari

İnternette yeni bir akım dolaşıyor. İsmi: Desk Safari. Planking akımına benzetebileceğimiz bu yeni trendden kısaca bahsetmek gerekirse ilk olarak Mike Whiteside tarafından ortaya atılmış. Ofiste çektiği fotoğrafları blogunda paylaşan Mike, kısa zamanda ilgi toplamayı başarmış ve kendisine bir sürü çalışma gönderen olmuş. Şu an blogunda yüzlerce çalışma var. Ofiste canınız sıkılıyorsa siz de bu akıma katılabilirsiniz.


Peki nasıl yapılıyor Desk Safari?


Öncelikle bir hayvan resmini bulup belirli bir yerini kırparak bilgisayarınızda masaüstü resmi yapıyorsunuz. Genelde kafasını kırpıyorlar ama kullanacağınız resim ve sizin yaratıcılığınıza göre değişebilir. 

Daha sonra bilgisayarın arkasına geçiyorsunuz. Masaüstündeki fotoğrafı tamamlayacak şekilde poz veriyorsunuz. Burada işin önemli kısmı, fotoğrafı çeken arkadaşınıza düşüyor. Çünkü doğru açıyı yakalamak onun işi.

Beğendiğim Desk Safari çalışmalarından bazılarını paylaşıyorum. Umarım size ilham olur. Çalışmaların tamamına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Bu arada Tablet bilgisayar ve cep telefonu ile de Desk Safari yapabilmeniz mümkün.

mustafa arslan, halkla ilişkiler, internet trendleri


Google'da Ara! | Yandex'te Ara! | Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS) | Sitemap

0 Comments:

Yorum Gönder

İlginç bilgiler, Biyografiler, Dekorasyon önerileri, Güzellik ipuçları, Edebiyat haberleri ve daha fazlası "Bilgilendiren Haberler"de...

- Yorumlarınız hemen yayınlanır.
- Reklam yapmak, HTML kullanmak, Link bırakmak serbesttir.
- Üye olmadan, Anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.
- Yorumlarınıza cevap alabilmek için "Beni bilgilendir"i işaretleyin.
- Yapılan yorumlardan site sahipleri sorumlu tutulamaz!