"Olmazsa Olmaz" Dediklerimiz

Çok sıcak, sevimli ve bence gerekli bir proje ile karşılaştım. Grafik tasarımcısı Furkan Şener, "Bu Proje Olmazsa Olmaz" isimli bir proje başlatmış. 


Proje ile insanlara sorduğu ve "olmazsa olmazımdır" cevabını aldığı kavramları posterleştiriyor ve hikayesini paylaşıyor. Her gün bir poster yayınlanan projede hedef 100 postere ulaşmak. 

Bu zaman kadar yaklaşık 50 poster yayınlandı ve en beğendiklerimi paylaşıyorum.


Bu posterlerin her biri birilerinin olmazsa olmazıydı.

Peki sizin olmazsa olmazınız ne?

mustafa arslan, internet trendleri, ilginç grafik tasarım örnekleri, yaratıcı grafik tasarım, grafik tasarım projesi, mesajlı afişler, yaratıcı afiş tasarımları, ilginç afiş tasarımları, anlamlı afiş tasarımları

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.