Devlet dairesi sosyal medyaya girerse böyle olur


Sosyal medyada takipçi sayısını arttırmak için firmaların/kişilerin kullanıcı satın almaları, kampanyalar düzenlemeleri, beni takip eder misin diye davetler yollamaları alıştığımız-bildiğimiz şeyler.

Amasya Valiliği, Basın ve Halkla İlişkiler birimi aracılığıyla devrim diyebileceğimiz bir uygulamaya imza atmış ve çeşitli kurumlara gönderdiği resmi yazı ile sosyal medya hesaplarının beğenilmesini/takip edilmesini istemiş.

İlk gördüğümde aklıma "interneti türkler bulsaydı nasıl olurdu" şeklinde yapılan geyikler (sözlüklerden: itü sözlük, uludağ sözlük, ekşi sözlük) geldi ama anlatacağım konu o değil.

Bu uygulama insanı gülümsetse de, yok artık daha neler dedirtse de çeşitli kamu kurumlarının ve özel şirketlerin benzer uygulamaları ilerleyen zamanlarda hayata geçireceğini düşünüyorum.

Sosyal medyada takipçi sayısı artık her şey demek ve takipçi kazanmak için her yol mübah!

Faydalı mıdır, doğru mudur, yapılmalı mıdır? O konu tartışılır. Zira tersi yönde yapılan uygulamalar da var. Burger King Norveç'in uyguladığı stratejiye bakmanızı tavsiye ederim.

mustafa arslan, sosyal medya takipçi sayısı arttırma, twitter takipçi sayısı arttırma, facebook sayfa beğeni sayısı, takipçi sayısı arttırma teknikleri, takipçi sayımızı nasıl arttırırız, ücretsiz takipçi kazan

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.