Devlet dairesi sosyal medyaya girerse böyle olur


Sosyal medyada takipçi sayısını arttırmak için firmaların/kişilerin kullanıcı satın almaları, kampanyalar düzenlemeleri, beni takip eder misin diye davetler yollamaları alıştığımız-bildiğimiz şeyler.

Amasya Valiliği, Basın ve Halkla İlişkiler birimi aracılığıyla devrim diyebileceğimiz bir uygulamaya imza atmış ve çeşitli kurumlara gönderdiği resmi yazı ile sosyal medya hesaplarının beğenilmesini/takip edilmesini istemiş.

İlk gördüğümde aklıma "interneti türkler bulsaydı nasıl olurdu" şeklinde yapılan geyikler (sözlüklerden: itü sözlük, uludağ sözlük, ekşi sözlük) geldi ama anlatacağım konu o değil.

Bu uygulama insanı gülümsetse de, yok artık daha neler dedirtse de çeşitli kamu kurumlarının ve özel şirketlerin benzer uygulamaları ilerleyen zamanlarda hayata geçireceğini düşünüyorum.

Sosyal medyada takipçi sayısı artık her şey demek ve takipçi kazanmak için her yol mübah!

Faydalı mıdır, doğru mudur, yapılmalı mıdır? O konu tartışılır. Zira tersi yönde yapılan uygulamalar da var. Burger King Norveç'in uyguladığı stratejiye bakmanızı tavsiye ederim.

mustafa arslan, sosyal medya takipçi sayısı arttırma, twitter takipçi sayısı arttırma, facebook sayfa beğeni sayısı, takipçi sayısı arttırma teknikleri, takipçi sayımızı nasıl arttırırız, ücretsiz takipçi kazan


Google'da Ara! | Yandex'te Ara! | Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS) | Sitemap

0 Comments:

Yorum Gönder

İlginç bilgiler, Biyografiler, Dekorasyon önerileri, Güzellik ipuçları, Edebiyat haberleri ve daha fazlası "Bilgilendiren Haberler"de...

- Yorumlarınız hemen yayınlanır.
- Reklam yapmak, HTML kullanmak, Link bırakmak serbesttir.
- Üye olmadan, Anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.
- Yorumlarınıza cevap alabilmek için "Beni bilgilendir"i işaretleyin.
- Yapılan yorumlardan site sahipleri sorumlu tutulamaz!