Hamburger Reklamı Nasıl Çekilir?

image

Satın aldığınız hamburger ve patateslerin reklamda göründüğünden çok daha sönük olduğunu düşünüyorsanız, haklısınız.

Aşağıdaki videolarda reklamda izlediğiniz veya afişte gördüğünüz hamburger ve cipslerin nasıl hazırlandığını öğreneceksiniz.

Ürün satın alırken bir keza daha düşünmenizi ve beklentilerinizi düşük tutmanızı öneririm.mustafa arslan, hamburger reklamı nasıl çekilir, reklam nasıl çekilir, reklam çekiminde kullanılan hileler, film çekim hileleri, sinema hileleri, kamera hileleri, pazarlama taktikleri

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.