Meme Kanseri ile ilgili farkındalık yaratan proje: Pembe Kurdele

image

Marks & Spencer, Fibaemeklilik, Liv Hospital ve Türkiye Meme Vakfı işbirliği ile meme sağlığı konusunda toplumda bilinç ve farkındalığı artırmak amacıyla hayata geçirilen bir sosyal sorumluluk projesi olan Pembe Kurdele'den bahsetmek istiyorum.

İnsanları bilinçlendirmek amacıyla açılan pembekurdele.com sitesinde, meme kanserinde erken teşhisin önemi ile ilgili çeşitli bilgiler, hastalıkla başa çıkan insanların hayat hikayeleri, uzman görüşlerinin yer aldığı videolar, hastalıkla ilgili broşürler yer alıyor.

Meme kanseri ile ilgili gerek hastalık öncesi, gerek tanı ve tedavi aşaması, gerekse hastalık sonrası ile ilgili pek çok bilgiye erişebileceğiniz bu projeye siz de katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için sitede bulunan formu doldurmanız yeterli.

Ayrıca, Marks & Spencer mağazalarında kasa yanında satılan Pembe Ürünleri veya Fibaemeklilik standlarından Pembe Kurdele Paketi'ni satın alarak Pembe Kurdele Projesi'ne katkıda bulunabilirsiniz.

Meme kanseri, erken teşhis edildiği taktirde, tedavinin %98 oranında başarılı olduğu bir hastalıktır. Dolayısıyla hastalıkla başa çıkabilmek için bilinçlenmenin ve bilinçlendirmenin önemi büyüktür.
Bu yüzden, insanları bilinçlendirme misyonu edinen bu projeyi ben çok beğendim ve destekliyorum. 

Böyle projelere ihtiyacımız var. 

mustafa arslan, sosyal sorumluluk projesi, kurumsal sosyal sorumluluk, örnek sosyal sorumluluk uygulamaları, başarılı sosyal sorumluluk uygulamaları, halkla ilişkiler


Google'da Ara! | Yandex'te Ara! | Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS) | Sitemap

0 Comments:

Yorum Gönder

İlginç bilgiler, Biyografiler, Dekorasyon önerileri, Güzellik ipuçları, Edebiyat haberleri ve daha fazlası "Bilgilendiren Haberler"de...

- Yorumlarınız hemen yayınlanır.
- Reklam yapmak, HTML kullanmak, Link bırakmak serbesttir.
- Üye olmadan, Anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.
- Yorumlarınıza cevap alabilmek için "Beni bilgilendir"i işaretleyin.
- Yapılan yorumlardan site sahipleri sorumlu tutulamaz!