Meme Kanseri ile ilgili farkındalık yaratan proje: Pembe Kurdele

image

Marks & Spencer, Fibaemeklilik, Liv Hospital ve Türkiye Meme Vakfı işbirliği ile meme sağlığı konusunda toplumda bilinç ve farkındalığı artırmak amacıyla hayata geçirilen bir sosyal sorumluluk projesi olan Pembe Kurdele'den bahsetmek istiyorum.

İnsanları bilinçlendirmek amacıyla açılan pembekurdele.com sitesinde, meme kanserinde erken teşhisin önemi ile ilgili çeşitli bilgiler, hastalıkla başa çıkan insanların hayat hikayeleri, uzman görüşlerinin yer aldığı videolar, hastalıkla ilgili broşürler yer alıyor.

Meme kanseri ile ilgili gerek hastalık öncesi, gerek tanı ve tedavi aşaması, gerekse hastalık sonrası ile ilgili pek çok bilgiye erişebileceğiniz bu projeye siz de katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için sitede bulunan formu doldurmanız yeterli.

Ayrıca, Marks & Spencer mağazalarında kasa yanında satılan Pembe Ürünleri veya Fibaemeklilik standlarından Pembe Kurdele Paketi'ni satın alarak Pembe Kurdele Projesi'ne katkıda bulunabilirsiniz.

Meme kanseri, erken teşhis edildiği taktirde, tedavinin %98 oranında başarılı olduğu bir hastalıktır. Dolayısıyla hastalıkla başa çıkabilmek için bilinçlenmenin ve bilinçlendirmenin önemi büyüktür.
Bu yüzden, insanları bilinçlendirme misyonu edinen bu projeyi ben çok beğendim ve destekliyorum. 

Böyle projelere ihtiyacımız var. 

mustafa arslan, sosyal sorumluluk projesi, kurumsal sosyal sorumluluk, örnek sosyal sorumluluk uygulamaları, başarılı sosyal sorumluluk uygulamaları, halkla ilişkiler

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.