7 dakikada sinema dersi


Yaklaşık 7 buçuk dakikada sinemada kurgu, olay örgüsü, dönüm noktaları ve çatışmalar üzerine fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha öncesinde kendisini Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü'ndeki canlılar ile ilgili yaptığı "Kampüsteki Haşerat" isimli mini belgeselden tanıdığım Orçin Uzun yine muhteşem bir iş yapmış.

Bu çocuğu seviyorum. İleride çok daha başarılı işlere imza atar umarım, ki atacaktır da. Yolu açık olsun.

mustafa arslan, sinema teknikleri, sinema hileleri, kamera hileleri, sinemada olay örgüsü, sinemanın dönüm noktaları, sinemada çatışma, sinemada kurgu, sinemada olay örgüsü, sinema hakkında

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.