Halkla ilişkilerde şeffaflık örneği: LC Waikiki'yi keşfetmeye hazır mısınız?

İç dünyasını insanlara aktaran firmalara hep hayranlık duydum. Dünya'da pekçok şirket kendi bünyesinden fotoğraflar, videolar paylaşarak çalışma prensibi ve çalışma hayatı hakkında insanlara bilgi veriyor.

Şeffaflık sağlayan bu davranış, halkla ilişkiler anlayışımın olmazsa olmazlarındandır.

Ülkemizde ise bu davranışı daha çok e-ticaret siteleri ve reklam/iletişim ajansları sergiliyor.

En son LC Waikiki'nin bu alanda yaptığı güzel bir çalışmaya denk geldim. Hem takdir ettiğim için hem de perakende sektöründe kariyer hedefi olanlara yol gösterici olacağını düşündüğüm için bu videoyu paylaşmak istiyorum.

Umarım benzerlerini daha sık görürüz.LC Waikiki yi Keşfetmeye Hazır mısın? | izlesene.com

mustafa arslan, perakende kariyer, lc waikiki kariyer, halkla ilikiler, insan kaynakları

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.