Bu Yaz Suriyeli Çocuklar için Gönüllü olmaya ne dersiniz?

NİLÜFER PARKI ÇOCUKLARI Projesi Gönüllülerini Arıyor!

İstanbul Üniversitesi Santral Kampüsü girişindeki kavşakta bulunan, yaşları 5 ve 17 arası değişen Suriyeli çocuklar için Mimarlık Fakültesi, ÇOÇA, Göç Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Psikoloji Bölümü ortaklığında + Kaymakamlık ve NEF'in desteği ile bu yaz bir eğitim programı düzenliyor.

nilüfer parkı çocukları sosyal sorumluluk projesi


Amaç çocuklara okuma-yazma, gerekli ise Türkçe öğretme ve bazı beceriler kazandırarak gelecek Eylül döneminde okula hazır olmalarına yardımcı olmak.

23 Haziran ve 29 Ağustos tarihlerinde sürecek bu çalışma için gönüllülere ihtiyaç var.

Ayrıca süreç içinde toplam on yarım gününü bu çalışmaya ayıran öğrencilere, bu sosyal sorumluluk projesinde yer aldıklarına dair bir sertifika verilecek.

Tarlabaşı Toplum Merkezi İletişim Bilgileri

Projede yer almak isteyenler niluferparkicocuklari@gmail.com adresine mail atarak başvurabilirler.

Adres: Çukur Mahallesi Zerdali Sokak No.9 Tarlabaşı-Beyoğlu-İstanbul
Telefon: +90 212 297 23 05

kaynak: tarlabaşı toplum merkezi

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.