Onur Air 39 TL Kampanyası İndirimli Ucuz Uçak Bileti

Onur Air Havayolları, 1 Kasım 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında iç hat biletlerini 39 TL'den, dış hat biletlerini ise 39 dolardan satışa çıkardı. Ucuz bilet kampanyasından faydalanıp 39 TL'ye uçak bileti almak isteyen pek çok vatandaş Onur Air internet sitesini kilitledi.

Kampanya boyunca 250 bin koltuk bu fiyatlardan satılacak. Kampanyadan faydalanmak için 28 Ekim’e kadar bilet almak gerekirken, kampanya uçuş tarihleri ise 1 Kasım 2015 - 26 Mart 2016 olarak belirlendi.

onur air indirimli bilet al, onur air 39tl kampanyası, onur air ucuz uçak bileti bul


Stoklarla sınırlı bu kampanyadan faydalanmak için acele etmek gerekiyor.

Kampanya Detayları İçin Tıklayınız

onur air indirimli bilet al, onur air 39tl kampanyası, indirim kodu, onur air ucuz uçak bileti bul, onur ait bilet rezervasyonu, onur air resmi internet sitesi, onur ait kampanyalı bilet

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.