Ünlü Yazar Paul Auster’ın En Beğendiği 10 Kitap

Paul Auster hayranlarını ilgilendiren, edebiyat tutkunu okurlarımızın ilgisini çekecek bir haberimiz var. Ünlü yazar (ayrıca şair ve senarist) Paul Auster, "The Top Ten: Writers Pick Their Favorite Books" adlı kitap için en beğendiği kitapları listeledi.

paul auster
Paul Auster

 İşte Paul Auster‘ın en beğendiği 10 kitap:

  1.  Don Kişot – Miguel de Cervantes Saavedra
  2.  Savaş ve Barış – Lev Nikolayeviç Tolstoy
  3.  Moby Dick – Herman Melville
  4.  Suç ve Ceza – Fyodor Mihailoviç Dostoyevski
  5.  Kayıp Zamanın İzinde – Marcel Proust
  6.  Ulysses - James Joyce
  7.  Kızıl Harf – Nathaniel Hawthorne
  8.  Şato – Franz Kafka
  9.  Üçleme (Molloy / Malone Ölüyor / Adlandırılamayan) – Samuel Beckett
  10.  Tristram Shandy – Laurence Sterne

www.edebiyathaber.net adresinden alıntıdır.

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.