Galatasaray Taraftarından Takıma Besteli Protesto!

Galatasaray taraftarı, alınan başarısız sonuçlar ve kötü futboldan sorumlu tuttukları futbolculara (Muslera ve Sneijder hariç) ve başta başkan Dursun Özbek olmak üzere yönetime karşı protesto amaçlı bir beste yaptı.

"Yönetim istifa" sloganları eşliğinde söylenen bestenın sözleri şu şekilde:

"Koca kulüp kalmış birkaç ruhsuza
Hepsi çete olmuş, gözleri para
Sözümüz yok bizim adam olana
Hakkınız ödenmez Sneijder, Muslera."

Protesto amaçlı besteyi aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz. 
(Video facebook'ta yüklü olduğu için sayfada görünmesi biraz zaman alıyor ama çok az bir zaman bu. Biraz beklerseniz yüklenecektir.)
galatasaray tribünü yeni beste, gs marşı yeni, galatasaray tribün marşı, galatasaray protesto marşı yeni, galatasaray muslera marşı, galatasaray muslera bestesi
Siz ne düşünüyorsunuz?
Taraftar haklı mı? Takımı başarısız buluyor musunuz? Başarısızsa eğer sorumlusu kim? Futbolcular mı, teknik heyet mi, yoksa yönetim mi? Galatasaray'ın içinde bulunduğu mali durum konusunda yönetimin transfer politikasında çaresiz olduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa bu süreç daha iyi yönetilebilir miydi? Taraftar yönetime ve takıma karşı acımasız mı davranıyor yoksa çok daha mı sert davranmalı? Bu konuda bir fikriniz varsa yorum olarak paylaşırsanız sevinirim.

Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.