KPSS 2016 Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Tarih Değişti!

22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan KPSS'nin sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2016 KPSS sınav açıklama tarihi ne? KPSS sınav sonuçlarının açıklanma tarihi ne? KPSS 2016 sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? Merak ettiğiniz bu sorunun cevabını haberimizde öğrenebilirsiniz.

kpss sınav sonuçları, kpss 2016 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, kpss sonuçları açıklandımı

Daha önce açıklanan ÖSYM sınav takviminde 22 Mayıs 2016 Tarihinde yapılan KPSS Lisans  (Genel Kültür, Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri) Sınavının ve 29 Mayıs 2016 tarihinde yapılan KPSS Alan (KPSS A Grubu) sınavının sonuç açıklanma tarihi olarak Haziran ayı duyurulmuştu.

Ancak daha sonra KPSS 2016 Sınav Sonuçlarının açıklanma tarihi değiştirildi. KPSS Alan 2016, KPSS Lisans 2016 ve KPSS Eğitim Bilimleri 2016 sınav sonuçları 14 Temmuz 2016 günü açıklanacak.

KPSS Sınav Sonuçları, açıklandığı andan itibaren ÖSYM sonuç açıklama sayfasından TC Kimlik Numarası ve ÖSYM Şifresi ile öğrenilebilecek. 2016 KPSS Sonuçları açıklandı mı? Linke tıkla hemen öğren!

ÖSYM KPSS sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayın: sonuc.osym.gov.tr
Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.