KPSS ÖABT Sınav Tarihi Değişti! Öğretmenlik Alan Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

kpss öabt 2016 öğretmenlik alan bilgisi sınav tarihi değişti
ÖSYM İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde 24.07.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personel Seçme Sınavı (2016-KPSS) Öğretmenlik Alan Bilgisi Testinin (ÖABT), ülkede darbe girişimi nedeniyle yaşanan zor günlerden dolayu, güvenlik nedeniyle 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü saat 09.30’a ertelenmiştir.

öğretmelik alan sınavı ne zaman olacak, öabt ne zaman, öabt sınav tarihi neden değişti, kpss alan sınavı ne zaman yapılacak, kpss öabt sınav tarihi ne zaman ertelendi, 24 temmuzdaki kpp öabt sınavı yapılacak mı, öğretmenlik alan bilgisi testi ne zaman uygulanacak?


Yorum Gönder

0 YorumlarBilgilendiren Haberler'de günlük diziler, kadın programları, gündüz kuşağı programları, magazin programları, kore dizileri, hint dizileri, yerli diziler, fragmanlar, dizi fragmanları, sinema fragmanları, ilginç bilgiler, ilginç haberler, etkinlik duyuruları, internet ve bilgisayar kullanımına dair faydalı bilgiler, güzellik sırları, dekorasyon önerileri, edebiyat haberleri, komik videolar, oyun tavsiyeleri, sinema filmi fragmanları, blogger ipuçları, biyografiler, sevilen oyuncuların fotoğraf galerileri, şarkı sözleri, müzik listeleri, uydu tv frekansları ve yaşama dair çok daha fazlasını bulacaksınız.

Sosyal ağlarda bizi takip edin: Facebook | Twitter

İnternetten Video İndirme Yöntemleri | Youtube'dan Programsız Mp3 indirme | Aleyna Tilki kimdir? | TPDF ve Resim Dosyasındaki Yazıları Word'e Aktarmak

Bilgilendiren Haberler © 2011-2018. Dizi ve tv programı dışındaki yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak göstermek koşulu ile alıntı yapılabilir.