Bana Sevmeyi Anlat 2. Bölüm Fragmanı izleFox Tv'nin yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölüm tanıtımı sitemizde. Bana Sevmeyi Anlat'ın youtube'da yayınlanan 2. bölüm fragmanını izlemek için sitemizi ziyaret edin.

Çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla... Dost ve aşık bildiklerinin ihanetine uğrayan Alper... Ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet... Yaşam, Leyla ile Alper’i bir kaçış sahnesinde bir araya getirecek.

Başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yepyeni dizi “Bana Sevmeyi Anlat” FOX’ta!

bana sevmeyi anlat 2. bölüm fotoğrafları
Bana Sevmeyi Anlat 2. bölüm fragmanı izle. FoxTv dizisi Bana Sevmeyi Anlat 2. bölüm tanıtımı izle youtube. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bana Sevmeyi Anlat dizisinin bu haftaki bölümünde neler olacak? Bana Sevmeyi Anlat dizisinde yaşanacaklar neler? FoxTv Bana Sevmeyi Anlat 2. bölüm fragmanı izle. Bana Sevmeyi Anlat 2. bölüm tanıtımı seyret.


Google'da Ara! | Yandex'te Ara! | Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS) | Sitemap

1 Comments:

İlginç bilgiler, Biyografiler, Dekorasyon önerileri, Güzellik ipuçları, Edebiyat haberleri ve daha fazlası "Bilgilendiren Haberler"de...

- Yorumlarınız hemen yayınlanır.
- Reklam yapmak, HTML kullanmak, Link bırakmak serbesttir.
- Üye olmadan, Anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.
- Yorumlarınıza cevap alabilmek için "Beni bilgilendir"i işaretleyin.
- Yapılan yorumlardan site sahipleri sorumlu tutulamaz!