Sony Channel Türkiye Yayına Başladı! Uydu Frekans Bilgileri Burada

sony channel türkiye logo, sony channel logo, sony tv türkiye logo, sony channel türkçe logoTürksat uydusunda Planetler ismiyle yayın yapan Planet Türk, Planet Çocuk Planet Mutfak ve Planet Pembe kanalları 2016 yılında Sony tarafından satın alınmştı. Sony, satın alma işleminin ardından yaptığı açıklamada 2017 yılında kanalların ismini ve yayınlarını değiştireceğini açıklamıştı.

Ve beklenen hamle geldi. Planet Pembe ismiyle yayın yapan kanal, 28 Mart 2017 tarihi itibariyle yayınlarına son verdi. Bu kanalın yerine Sony Channel yayına başladı.

TV'de ilk kez yayınlanacak Türkçe dublajlı yabancı sinemalar ve yabancı diziler yayınlayacak olan Sony Channel hakkında kapsamlı bir açıklama henüz yapılmadı.Sony Channel Türkiye tanıtım videosunu sayfamızdan izleyebilirsiniz:Sony Channel, ücretsiz ve şifresiz olarak yayın yapacak. Kanalın HD yayına geçip geçmeyeceği ile ilgili bir bilgi henüz yok.

Planet Türk, Planet Mutfak ve Planet Çocuk kanallları da Sony ismi ve yeni yayın formatlarıyla bir değişime gidecekler. Ancak henüz bu değişimin ne zaman gerçekleşeceğiyle ilgili bir bilgi bulunuyor.

Düzenleme: Kanal yakın zamanda HD yayına geçecekmiş. Ayrıca diğer kanalların ismi de Sony Plus, Sony Mutfak ve Sony Çocuk olacakmış... Bu arada yayınlar da yine ücretsiz / şifresiz olacak.

Sony Channel Türkiye Türksat 4A Uydu Frekansı: 11558 V 30000 2/3

Sony Channel Türkiye resmi internet sitesihttp://sonychannelturkiye.com/

Sony Channel Türkiye resmi facebook adresihttps://www.facebook.com/sonychannelturkiye/

Sony Channel Türkiye resmi twitter adresihttps://twitter.com/sonychanneltr

sony channel türkiye tanıtımı, sony channel tv tanıtım, sony channel afiş

Anahtar kelimeler: sony tv frekans, sony tv türkiye frekans, sony tv türksat 4a frekans bilgileri, sony tv yayın akışı, sony tv ne zaman yayına başlıyor, sony channel frekans nedir, sony channel türkiye, sony channel türkiye türksat uydusu frekansı nedir, sony channel hd olacak mı, sony channel hakkında bilgiler, sony channel kimin sahibi kim, sony channel şifresiz mi olacak, sony channel hangi dizi ve filmleri yayınlayacak


Google'da Ara! | Yandex'te Ara! | Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS) | Sitemap

2 yorum:

  1. Kanalın HD yayına nezman geçicek bi bilginiz varmi?

    YanıtlaSil
  2. severek izliyorum ancak diziler yenilenirse daha hoş olur.

    YanıtlaSil

İlginç bilgiler, Biyografiler, Dekorasyon önerileri, Güzellik ipuçları, Edebiyat haberleri ve daha fazlası "Bilgilendiren Haberler"de...

- Yorumlarınız hemen yayınlanır.
- Reklam yapmak, HTML kullanmak, Link bırakmak serbesttir.
- Üye olmadan, Anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.
- Yorumlarınıza cevap alabilmek için "Beni bilgilendir"i işaretleyin.
- Yapılan yorumlardan site sahipleri sorumlu tutulamaz!